Przejdź do treści

Kajdanki

kajdanki policyjne ze stali nierdzewnej

Kajdanki policyjne – produkcja w Łodzi

Od ponad 16 lat specjalizujemy się w produkcji kajdanek policyjnych. KEL-MET jest jedynym producentem kajdanek policyjnych ze stali nierdzewnej w Polsce. Nasze produkty są znane na świecie z niezawodności oraz wytrzymałości, dzięki wykonaniu w 100% ze stali nierdzewnej INOX.

Kajdanki szczękowe ze stali nierdzewnej oferujemy w komplecie z dwoma kluczykami. Wykonane zgodnie z zaleceniami Komendy Głównej Policji. Utrzymujemy stały kontakt z Polską Policją w sprawie naszych produktów, co pozwala nam na rozwijanie naszej produkcji kajdanek metalowych INOX zgodnie z oczekiwaniami użytkowników. Stworzyliśmy produkt, który spełnia wszystkie wymogi - z czego jesteśmy bardzo dumni.

Naszych kajdanek używają służby, takie jak policja, straż graniczna, służby więzienne i inne w Europie, Azji, Afryce oraz Ameryce Północnej i Południowej.

W 2019 wprowadziliśmy technologię laserową do produkcji militariów, w tym kajdanek policyjnych, co przyczyniło się do zwiększenia dokładności wykonania naszych towarów.


Kajdanki metalowe - militaria na miarę XXI wieku

Jako nieliczni na świecie produkujemy kajdanki wykonane w całości ze stali nierdzewnej zgodne z normą PN-EN 10088-1. Stal INOX jest antyalergiczna i bardziej wytrzymała na zniszczenia oraz rdzewienie. Produkowane zgodnie z dyrektywą unijną 76/769/EEC-94/27/EEC o niestosowaniu powłok niklowych w wyrobach mających kontakt ze skórą oraz zgodnie z przygotowywaną nowelizacją odpowiedniego rozporządzenia w Polsce.

Nasze kajdanki zawiasowe są zaprojektowane tak, by dać większą kontrolę nad aresztowanym poprzez wygodny uchwyt oraz jednostronny zawias, który uniemożliwia zatrzymanemu jakiekolwiek ingerowanie w mechanizm kajdanek. Do produkcji tych kajdanek wykorzystaliśmy najnowsze osiągnięcia technologiczne i jesteśmy jedynym na świecie producentem, który zastosował taką innowację.


Oferta kajdanek, militariów

Ponieważ produkcja kajdanek to nasza specjalność oferujemy szeroki wybór kajdanek metalowych ze stali nierdzewnej oraz akcesoriów do kajdanek:

 

-Kajdanki INOX KM 1001

-Kajdanki szkoleniowe KM 1100

-Kajdanki zawiasowe KM 2500

-Kajdanki sztywne KM 2000

-Kajdanki sztywne Slim KM 2001

-Kajdanki nogi KM 4000

-Kajdanki ręce nogi KM 4500

-Kabura do kajdanek zwykłych/zawiasowych KM 1500

-Kabura do kajdanek sztywnych

-Kabura do kajdanek ręce nogi

-Kluczyk do kajdanek KM 5000

-Kluczyk długi KM 5500

-Kajdanki jednorazowe KM 6000

-Przecinak do kajdanek jednorazowych KM 6500

 

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, dotyczące kajdanek policyjnych oraz innych produktów prosimy o kontakt mailowy:  handlowy@kelmet.pl lub telefoniczny 693 340 111.

 

Na zapytania ofertowe staramy się odpowiadać jak najszybciej. Jednak z uwagi na dużą liczbę zleceń czas oczekiwania na odpowiedź może się nieraz wydłużyć - maksymalnie do 3 dni roboczych. 

Parent category