Przejdź do treści

Usługi CNC

obróbka metalu skrawaniem CNC

Obróbka skrawaniem CNC – Co oferujemy?

Od kilkudziesięciu lat zajmujemy się obróbką metalu w tym obróbką skrawaniem CNC. Zdobyte doświadczenie nieustannie wzbogacamy o nowe osiągnięcia. Jakiś czas temu rozwinęliśmy nasze zaplecze – możemy się poszczycić najnowocześniejszym parkiem maszynowym w Polsce. Dzięki temu z wielką łatwością obsługujemy ogromne zamówienia dla naszych największych klientów oraz zamówienia, w których liczy się ogromna precyzja wykonania.

Nasza specjalizacja w obróbce stali kwasowej wyróżnia nas na rynku. Jest to bardzo wytrzymały materiał z dużą użytecznością w branży motoryzacyjnej, medycznej oraz budowlanej. Warto jednak pamiętać, że własności stali nierdzewnej utrudniają jej obróbkę, dlatego tak ważna jest nasza dokładna ekspertyza.

 

Usługi frezowania CNC, toczenia oraz cięcia CNC


Parametry obrabiarek CNC

Posiadamy automaty tokarskie CNC 5-cio osiowe ze średnią prędkością 13 000 obr./min.

Na naszych automatach wykonujemy usługi frezowania, toczenia i cięcia CNC takich materiałów jak:

-Stal

-Stal nierdzewna

-Mosiądz

-Miedź

-itd

 

Wymiary obróbki CNC:

Od ø 2 mm do ø 200 mm

 

Nowoczesny park maszynowy dla usług CNC

 Automaty tokarskie CNC, w które wyposażyliśmy nasz park maszynowy, zapewniają najwyższą jakość wykonania oraz gwarancję precyzji i dokładności nawet przy dużych produkcjach. Produkcję prowadzimy między innymi na najnowszych maszynach firmy STAR z 2018 roku.

 

POSIADAMY MASZYNY CNC FIRM: STAR, NAKAMURA ORAZ HAAS

Usługi frezowania, toczenia oraz cięcia CNC wykonujemy w naszej siedzibie w Łodzi z dostępem do autostrad A1 i A2, co ułatwia wysyłkę na teren całej Polski w krótkim czasie.

 

Obróbka metali CNC – od projektu po produkcję, pełna współpraca

Jak przebiegają kolejne etapy realizacji zamówienia na obróbkę metali CNC? Nasza firma oferuje kompleksową obsługę. Najpierw nasi technicy wykonują projekt zgodnie z Państwa życzeniami i wymaganiami. Następnie powstają niezbędne narzędzia do wykonania tego zlecenia oraz prototypy zamówionych elementów. Cały proces zamyka produkcja detali na skalę masową. Dbamy o dobrą komunikację z klientem na każdym etapie realizacji.

 

Nasze maszyny CNC podczas obróbki wytwarzają części w sposób cykliczny, przez co zapewniają powtarzalność oraz pewność jakości przy każdej sztuce.

Świadczymy też usługę projektową do naszych produkcji i maszyny programowane przez naszych specjalistów w panelu sterowania maszyn CNC. Nasze Tokarki STAR przyjmują również gotowe programy wygenerowane w formacie CAD/CAM.

Współpracujemy z największymi światowymi koncernami, takimi jak:
B/S/H/, Hutchinson, oraz Coko Werk .


Zapraszamy do współpracy w zakresie obróbki CNC:

  • firmy z branży budowlane

  • firmy z branży motoryzacyjnej

  • firmy związane z branżą medyczną

  • firmy a branży sprzętu gospodarstwa domowego

  • firmy z branży militarnej

  • firmy z branży maszynowej

  • firmy z branży ogrodniczej

  • firmy z branży sanitarno-hydraulicznejZainteresowanych naszymi usługami na automatach tokarskich CNC prosimy o kontakt na:

handlowy@kelmet.pl lub telefoniczny 693 340 111

Na zapytania ofertowe staramy się odpowiadać jak najszybciej. Jednak z uwagi na dużą liczbę zleceń czas oczekiwania na odpowiedź może się nieraz wydłużyć - maksymalnie do 5 dni roboczych.