Przejdź do treści

Pałki policyjne typu TONFA

Zapytaj o produkt

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytanie dotyczące tego produktu

Tel 693 340 111

email: kelmet@kelmet.pl

Pałki policyjne typu TONFA

Jesteśmy jedynym producentem pałki zbrojonej w Polsce. Nasze pałki policyjne typu TONFA to rodzaj broni, która poprawnie trzymana jest w stanie uchronić przed najmocniejszymi uderzeniami. Zaprojektowana tak, aby w łatwy sposób umożliwić obezwładnienie przeciwnika.

Nasza pałka typu TONFA dzięki dobremu wyważeniu gwarantuje łatwość i wszechstronność użycia. Mocowana jest do paska spodni za pomocą metalowego lub produkowanego z tworzywa sztucznego uchwytu. Stosowana głównie, jako wyposażenie obowiązkowe jednostek policji i pracowników ochrony.

Pałka TONFA produkcji KEL-MET, jako jedyna w Polsce posiada wewnątrz zbrojenie ze stali sprężynowej znacznie podnoszące jej własności wytrzymałościowe. Ponadto na końcu uchwytu umieszczony jest stalowy grzybek ułatwiający wybijanie szyb. Specjalna konstrukcja i odpowiedni dobór tworzyw (dwa rodzaje tworzywa) powodują, że nasza pałka TONFA oprócz bardzo dobrych własności wytrzymałości statycznej posiada bardzo wysoką udarność.

Z uwagi na swoją konstrukcję pałka TONFA produkcji KEL-MET jest traktowana, jako broń, więc do jej produkcji jest wymagana koncesja.

Nasza firma posiada Koncesję nr B-020/2012 na wytwarzanie i obrót materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w sprawie zakupu naszych wyrobów.