Przejdź do treści

Poznaj Kel-met

Od 26 lipca 2012 roku, rozpoczęliśmy również produkcję pałki wielofunkcyjnej typu TONFA na podstawie koncesji udzielonej 8 marca 2012 r. przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

Posiadamy bogaty park maszynowy do wszechstronnej obróbki metali (obróbka plastyczna, skrawaniem i elektroiskrowa oraz termoplastyczna tworzyw sztucznych) wraz z własną narzędziownią oraz maszyny do przetwórstwa wszystkich tworzyw termoplastycznych i termoutwardzalnych.
Realizujemy indywidualne zamówienia w zakresie projektowania CAD, CAM i kompleksowego wykonawstwa narzędzi (form, wykrojników) jak również setek detali toczonych, frezowanych, tłoczonych, wykrawanych, wypalanych na EDM i wyprasek.

Dostawcami surowców do produkcji są wyłącznie renomowane firmy, gwarantujące najwyższą jakość. Zgodnie z wymaganiami Systemu Zarządzania Jakością posiadamy listę kwalifikowanych dostawców. Stałe podnoszenie poziomu technologicznego, zapewnienie jakości i rozwój w oparciu o własny kapitał i nowoczesną strukturę zarządzania sprawiają, że firma nasza stale się rozwija, zdobywa nowych klientów i nowe rynki zbytu.

Attachment