Przejdź do treści

Kajdanki sztywne INOX KM2001 SLIM (SL)

Zapytaj o produkt

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytanie dotyczące tego produktu

Tel 693 340 111

email: kelmet@kelmet.pl

Kajdanki sztywne INOX KM2001 SLIM (SL)

Kajdanki sztywne na ręce INOX KM2001 SLIM (SL) są usztywnione ergonomiczną obudową -uchwytem z wysoce wytrzymałego tworzywa sztucznego. Uchwyt umożliwia bezpieczne i wygodne prowadzenie zatrzymanego. Nowo zaprojektowana rękojeść charakteryzuje się cieńszymi, krótszymi i smuklejszymi uchwytami, oraz nową formą w części chwytaka. Powoduje to wygodniejsze ułożenie kajdanek w dłoni. Zastosowanie odpowiedniego tworzywa powoduje zwiększoną wytrzymałość, co przekłada się na bardziej wzmocnioną i usztywnioną konstrukcję. Pomniejszona rękojeść powoduje, że kajdanki SLIM (SL) wyglądają estetyczniej, delikatniej, cechują się lekkością i smukłością.

Przy zastosowaniu odpowiednich technik, kajdanki sztywne umożliwiają obalenie na ziemię delikwenta, przy zapiętej tylko jednej obejmie nadgarstka.

Jako nieliczni na świecie produkujemy kajdanki metalowe wykonane w całości ze stali nierdzewnej zgodne z normą PN-EN 10088-1. Nie posiadają one powłok galwanicznych (nikiel, cynk). Produkujemy je zgodnie z dyrektywą unijną 76/769/EEC-94/27/EEC o niestosowaniu powłok niklowych w wyrobach mających kontakt ze skórą oraz zgodnie z przygotowywaną nowelizacją odpowiedniego rozporządzenia w Polsce. Stal nierdzewna jest antyalergiczna i bardziej wytrzymała na zniszczenia.

Kajdanki szczękowe ze stali nierdzewnej oferujemy w komplecie z dwoma kluczykami.


Nasz produkt wyróżniają szerokie otwory na nadgarstki i jako taki jest produktem unikatowym w porównaniu z zagranicznymi wyrobami. Taka modyfikacja jest wynikiem zgłoszonego zapotrzebowania przez służby w naszym kraju, by jeszcze lepiej odpowiadać potrzebom naszych odbiorców.